Zapisy na grupę wsparcia i terapię indywidualną

Uczestnictwo w grupach wsparcia i terapii indywidualnej jest bezpłatne. W grupie wsparcia uczestniczy od 6 do 10 osób. Spotkania grup wsparcia oraz indywidualne spotkania z psychologiem odbywają się raz w tygodniu w formie zdalnej na platformie ZOOM. Spotkanie grupy wsparcia trwa 1,5 godziny. Grupa wsparcia trwa 3 i pół miesiąca. Praca  indywidualna z psychologiem to jedno spotkanie w tygodniu trwające 50 minut. Dzień tygodnia i godzina do ustalenia bezpośrednio z prowadzącym.

Umów się na rozmowę wstępną z psychologiem

Żeby uzyskać pomoc w jednej z wymienionych form należy umówić się na rozmowę wstępną, w trakcie której psycholog prowadzący omówi z Tobą Twoje potrzeby, trudności i oczekiwania, po czym zasugeruje, która forma pomocy będzie dla Ciebie najbardziej efektywna.

Rozmowa wstępna będzie trwać około pół godziny i odbędzie się zdalnie w formie spotkania video.

Poniżej podaj swoje imię, adres e-mail i telefon, kliknij „Zapisz mnie”.

UWAGA!

Obecnie wszystkie miejsca na terapię indywidualną i grupę wsparcia są zajęte, prowadzimy jednak stały nabór – po wypełnieniu formularza zostaniesz wpisany/a na listę rezerwową.

  • Planowany start kolejnej grupy wsparcia na przełomie listopada i grudnia 2022. Na początku listopada psycholog skontaktuje się z Tobą, aby umówić termin spotkania celem zakwalifikowania na grupę wsparcia.
  • W momencie pojawienia się wolnego miejsca na terapię indywidualną psycholog skontaktuje się z Tobą, aby umówić termin rozmowy kwalifikacyjnej.

Projekt finansowany ze środków

Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych

Logotyp Państwowego Funduszu osób niepełnosprawnych